FEIN-NÁŘADÍ s.r.o.Ing. Libor Hýbl, Prodej profesionálního elektrického ručního nářadí

Hlavní stránka

Mapa webu

Fein
Grit
Brusivo
Geko
Eisemann
Elektrocentrály R.I.D.
Kontakt

Navigace:  Hlavní stránka  Odrážka Novinky a informace Novinky

Hledání:

Novinky a informace

Média

O společnosti

Katalog výrobků

Profesionální elektrické ruční nářadí Fein

Profesionální pásové stacionární brusky Grit

Profesionální elektrocentrály Geko

Profesionální elektrocentrály Eisemann

Profesionální brusivo

Profesionální elektrocetrály R.I.D.

Nákupní košík

Zboží

Ks

Přívodka ochrany motoru CEE, proudový obvod 6,3 - 9 A, zástrčka 16 A

1

Celkem včetně DPH

6 547, 00 Kč

Přihlášení zákazníka

Uživatel. jméno:

Heslo:

Nemáte ještě registraci?

Novinky a informace - Novinky

AKCE ! Profesionální opracování povrchu z ušlechtilé oceli. Nová úhlová leštička FEIN WPO 14-25E v sadě na nerez za CZK 16.990,- bez DPH.

24.04.2013, 08:30

Vyjímečná řešení FEIN Vám zjednoduší vaši práci. Odstraňování svárů, opracování profilů nebo satinování a leštění povrchů až do zrcadlového lesku. Nabízíme Vám praktické řešení, které zohledňuje zvláštnosti materiálu (jako např. vytváření tepla při zpracování povrchu plechů z ušlechtilé oceli). Typická použití sahají od úběrového broušení přes satinování až po zrcadlový lesk. Studený výbrus přitom zabraňuje deformaci v kovu. Optimální výsledky zajišťují profesionální stroje. Objevte rozmanitost využití profesionálních pásových brusek GRIT na modulovém principu a širokou paletu příslušenství k úhlové leštičce FEIN.

Přílohy ke stažení:Novinky FEIN 2011 pro opracování nerezi (1 075,58 kB) , • Příručka pro opracování ušlechtilé oceli (4 238,56 kB) , • Profesionální opracování kovů s moduly GRIT GX/GI (3 076,92 kB) , • Profesionální broušení ploch, návleky (369,31 kB) , • Profesionální broušení trubek, profilů (417,07 kB) , • Profesionální matovací sada (383,06 kB) , • Profesionální leštící sada (297,39 kB)

Tématické zařazení:

Novinky a informace Novinky

Novinky a informace Prodejní akce

 

 Video k produktu WPO 14-25E: http://www.youtube.com/watch?v=JLkJhJXZgLQ

 

Ušlechtilá ocel nabízí netušené perspektivy.

Se znalostmi a nářadím FEIN toho využijete.

Optimální broušení svárů, bez poškození sousedních ploch, satinování a leštění oblouků trubek.

K tomu musí být nástroje dokonale přizpůsobené povrchu. Pásovými bruskami FEIN obrousíte přechody, které bylo dosud třeba zpracovávat ručně, bez demontáže a v jednom pracovním kroku.

Čištění, odstranění náběhových barev, odstraňování otřepů … Elektrické nářadí FEIN jako se zde osvědčují díky své jedinečné robustnosti a nízké potřebě místa. Díky tomu není problémem ani odstraňování přechodů na těžko dostupných místech.

 

Zpracování ploch, opracování trubek a profilů, opracování rohů a hran

Ušlechtilá ocel je odolná vůči korozi, pevná a nabízí úžasné možnosti designu. K tomu potřebné aplikační know-how měli dosud jen uživatelé s desetiletími zkušeností z praxe. Jako dlouholetý partner v oboru zpracování kovů zná FEIN velice dobře požadavky na zpracování ušlechtilé oceli - nabízí Vám pro tuto oblast optimální řešení. Výrobky FEIN s dlouhou životností, téměř nezničitelné, které jsou určeny speciálně pro typická použití s ušlechtilou ocelí. Zcela speciální sady příslušenství, které jsou dokonale sladěné s jednotlivými účely použití. Rychle vyleštit velkou plochu do vysokého lesku? Zpracovávat trubky nebo profily na těžko dostupných místech, například u zábradlí? FEIN Vám umožní dosáhnout optimálních výsledků ve zlomku času.

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

 

(c) Fein - Nářadí s.r.o.    |    Web & Media a.s. - Tvorba www stránek