FEIN - NÁŘADÍ s.r.o.

Historie firmy FEIN je historie elektrického nářadí

V roce 1867 Wilhelm Emil Fein založil podnik k výrobě fyzikálních a elektrických aparátů, ve kterém jeho syn téměř o 30 let později, tedy v roce 1895, vynalezl první elektrickou ruční vrtačku. Tímto vynálezem položil základní kámen pro vysoce spolehlivé elektrické nářadí, které společnost FEIN dodnes vyrábí v podniku v Německu, a díky kterému je švábský tradiční podnik v rámci průmyslu a řemesla ceněn v celém světě.
FEIN již 150 let patří k celosvětově vedoucím manufakturám na elektrické nářadí. A zajisté také proto, že FEIN dodnes má s každou novou výrobkovou inovací na zřeteli vlastní požadavky, aby vyvíjel jen nezničitelné elektrické nářadí.

Dnes je tento tradiční podnik s 900 zaměstnanci, z toho 530 v Německu, celosvětově proslulou továrnou na elektrické nářadí. Švábský prvotřídní výrobce vyvíjí a vyrábí aplikační řešení pro tržní segmenty: kovy, výstavba a automobil, je specialistou na profesionální a extrémně spolehlivé elektrické nářadí pro průmysl a řemeslo. FEIN má více než 800 aktivních ochranných práv, mezi nimi asi 500 patentů případně patentových přihlášek. Po celém světě výrobky FEIN prodává více než 20 mezinárodních dceřiných společností a více než 50 zastoupení. Značka FEIN již více než 150 let představuje aplikační řešení a prvotřídní kvalitu.

Jsme rádi, že Vám můžeme tyto špičkové profesionální výrobky nabídnout i v České republice.